PRACA W UNII EUROPEJSKIEJ

Jesteśmy międzynarodową samodzielną firmą zajmującą się pozyskiwaniem pracowników z u.e i z poza u.e.
Bez zbędnych pośredników!
Gwarantujemy pełne zaangażowanie naszych pracowników w procesie promowania i poszukiwania wymarzonej pracy dla każdej osoby podejmującej chęć współpracy z naszą firmą.

Telefon: +380934349000Oferta
             

O nas

Jestesmy miedzynarodową firmą zajmującą się stałą analizą rynków pracy,rekrutacją i pozyskiwaniem pracowników z terenu unii europejskiej i innych krajów nie będących we wspólnocie u.e.
Współpracujemy z wieloma europejskimi przedsiębiorstwami oraz pracodawcami stawiając na najwyższy poziom usług. Nszym zadaniem jest zapewnienie pracownikom uczciwych i równych warunków na rynku pracy oraz godziwych wynagrodzeń bez zbędnych prowizji pobieranych przez często nie uczciwych pośredników.
Jako miedzynarodowa firma gwarantujemy, że wszelkie nasze działania będą prowadziły do wynegocjowania i znalezienia jak najlepszej oferty dla osób poszukujących pracy za naszym pośrednictwem.

OfertaPRACA W NIEMCZECH DLA OBYWATELI UKRAINY- ROZPOCZYNAMY REKRUTACJE PRACOWNIKÓW NA ROK 2020

Projekt ustawy został przyjęty przez niemiecki rząd.Nowe przepisy wchodzą w życie z dniem 01.01.2020. Nowe regulacje prawne wchodzące w niemczech dotyczące zatrudniania osób z poza u.e otwierają nowe możliwości zarobkowania. Rozpoczynamy rekrutacje i promocje naszych pracowników na rynku niemieckim.Według specjalistów niedługo zacznie się rywalizacja między legalnymi ofertami w Polsce dla Ukraińców, a dużo lepiej płatną szarą strefą innych państw UE. Mimo że u nas Ukraińcy mogą zarobić prawie 5 razy więcej niż u siebie, to z pewnością zachodnie stawki skuszą ich jeszcze bardziej. W Niemczech bowiem można dostać cztery razy więcej niż w Polsce. W dodatku u naszych zachodnich sąsiadów brakuje rąk do pracy. Szacuje się, że mają miejsce dla miliona pracowników, dlatego możliwe, że nie będą zwracać uwagi na nielegalnych pracowników, tylko po to, by ratować swoją sytuację gospodarczą.Agencja w ramach pobranej opłaty przez okres 3 m-cy wykonuje następujące usługi:

1. Promocja obywateli ukrainy na rynku pracy na terenie unii europejskiej ,głównie Polska i Niemcy ,za pośrednictwem reklamy pośredniej i bezpośredniej oraz social mediów.
2. Wyszukiwanie pracy i pracodawców z uwzględnieniem najlepszych warunków pracy i płacy.
3. Pomoc w podpisywaniu umów o prace z pracodawcami z Niemiec i Polski bez pośredników oraz bez prowizji.
4. Pomoc prawna ,doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów dotyczących,pozwoleń na legalną prace i pobyt na terenie Polski i Niemiec.

Galeria

Dojazd

Kontakt

Proszę skorzystać z formularza

Treść wiadomości   
Imię i nazwisko
Twój e-mail
   

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ „WORK GROUP EUROPE” (UKRAINA WORK GROUP OF EUROPE)


4306405779071,
obwód lwowski, miasto Lwów,
ulica Kulparkivskaya, dom 121 mieszkanie 1
Telefon: +380934349000     Igor
Email: kontakt@workgroupeuropa.eu
Email: igor.sidler91@gmail.com